animowany.pl Forums Jak animować? Techniki i poradniki Samoloty 2 – konkurs

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  animowany 4 years, 5 months ago.

Samoloty 2 – konkurs


 • animowany
  Keymaster
  animowany

  Dwa DVD z filmem „Samoloty 2”, „kuferek” z gadżetami z filmu oraz książeczka z audiobookiem. Wszystko to możecie wybrać w nowym konkursie naszego serwisu:
  http://animowany.pl/samoloty-2-konkurs/

  Konkursowe odpowiedzi możecie publikować wprost w komentarzach pod wyżej podlinkowanym wpisem, albo tutaj – w tym topiku na forum. Zapraszamy!


 • Monika
  Participant
  Monika

  Witam! Dlaczego powinnam wygrać ja i mój syn? To proste! Bo w tym roku niczego nie wygraliśmy, a moje dziecko ma 22 marca urodzinki. Jest wielkim fanem wszystkiego co lata, także samoloty to coś co było by cudownym prezentem dla niego. Oczywiście mówię o pierwszej nagrodzie, ponieważ jest bardzo młodym fanem i na pewno specjalnie dodatki z filmu uciesza go strasznie!
  A ja? ja po prostu bardzo chcę! 🙂

  pozdrawiam


 • :)
  Participant
  :)

  W tym tygodniu przyjeżdża do mnie mój 3,5- letni siostrzeniec. Zawsze mówi że ciocie Anie (czyli mnie) bardzo lubi. No nie dziwię się bo bardzo dobrze się dogadujemy. Jak jest ciepło wyciąga mnie do piaskownicy, jak jest zimno szalejemy w domu. Jako że jest zima czuję że nie będę miała spokoju w najbliższych tygodniach :D.

  Dlaczego ja powinnam wygrać tą nagrodę ? Bo gdy ją dostane posadzę dziecko na tapczanie przed telewizorem, włączę jego ulubioną baje, dam mu gadżety do zabawy. Będę wtedy miała chwilę spokoju i czasu dla mojego męża :D.

  I będzie to tez prezent od ukochanej cioci dla siostrzeńca 🙂

  Chciałabym pierwszą nagrodę.

  Pozdrawiam


 • gosia
  Participant
  gosia

  Kiedy jest nam smutno, uwielbiamy z synkiem czytać książki. To ulubione nasze zajęcia. Ja czytam o rekodziele, bieganiu, moich pasjach. Mój syn za to kocha książki o zwierzętach, pojazdach i samolotach. Tak samo uwielbia bajki związane z tymi tematami. Dlatego chętnie przygarnelibysmy pierwsza, druga czy trzecia nagrodę:-) każda nam się spodoba 🙂

  • This reply was modified 4 years, 5 months ago by  gosia.

 • animowany
  Keymaster
  animowany

  W sumie, skoro nagrody są trzy i trzy są zgłoszenia to rozstrzygamy konkurs najprościej jak się da – kolejnością udzielenia odpowiedzi. A więc:
  Monika – 1 nagroda
  🙂 – 2 nagroda
  Gosia – 3 nagroda

  Skrobnijcie do mnie w priv wiadomościach adresy, na które mamy wysłać nagrody. Gratuluję 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

© 2011-2019 animowany.pl - animacje i filmy animowane | Polityka: cookies, RODO | Wydawca: NIPO.PL