reklama

Aby kupić powierzchnię reklamową na stronie animowany.pl prosimy o kontakt na adres: info[małpa]animowany.pl, albo wizytę w naszym sklepie online: reklama. Wystawiamy faktury VAT.

Jednocześnie – powierzchnię reklamową w małych boksach (ale nie tylko) możemy udostępnić na zasadach barterowych, przy wymianie jej z innymi serwisami o podobnej tematyce. W takim wypadku również prosimy informacje przesyłać na adres: info[małpa]animowany.pl.

Analizy statystyk strony co jakiś czas publikujemy tutaj: statystyki – obecnie jest to ok. 20 000 UU/mc i 45 000 odsłon/mc. System powierzchni reklamowych w serwisie posiada własne liczniki odwiedzin; można w nim publikować zarówno reklamy z poziomu obrazków, jak i gotowy kod.

Dla ułatwienia identyfikacji treści oraz zasięgu na jaki pozycjonujemy się w necie, nasze słowa kluczowe to:

Tytuł: film animowany i animacja | Najlepsze animacje, filmiki i filmy animowane
Opis: Strona dla maniaków filmów animowanych: krótki metraż, animacja poklatkowa, filmy animowane klasyczne i generowane komputerowo.
Słowa kluczowe: film, filmy, animacja, animowane, poklatkowa, klasyczna, komputerowa, 3d, 4d, animacje, krótki, pełny, pełen, metraż, pełnometrażowe, wideoklipy, videoklipy, reklamy.

W reklamowej tematyce zapraszamy też do komercyjnych serwisów należących do Grupy NIPO.PL:
– agencji brandingowej NIPO.PL,
– agencji namingowej (tworzenie nazw i claimów) NAZYWAMY.COM,
– agencji fotograficznej ZASEKUNDE.PL,
– oraz naszych fanpage: reklama i naming.

wiz2sm

© 2011-2019 animowany.pl - animacje i filmy animowane | Polityka: cookies, RODO | Wydawca: NIPO.PL