4. StopTrik International Film Festival

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych StopTrik zaprasza na kolejną, już 4 edycję. Tym razem spotkamy się w aż trzech różnych lokalizacjach. Festiwalowe weekendy w inspirującym Mariborze, malowniczych Niepołomicach i wyjątkowym Bielsku-Białej wypełnią niezapomniany program filmowy, warsztaty animacji, spotkania z twórcami, koncerty i imprezy.

Po mariborskim sukcesie, który miał miejsce 03-05.10.2014, pragniemy zaprosić wszystkich wielbicieli stop motion, amatorów filmów animowanych, bywalców klubów filmowych i entuzjastów alternatywnych wydarzeń kulturalnych oraz wszystkich, którym leży na sercu kreatywna zabawa, aby wzięli udział w niepołomickich wydarzeniach słoweńsko-polskiego StopTrik IFF!

StopTrik_Stimulacra_Ivana Bosniak_Thomas Johnson

W Niepołomicach czekać na Was będziemy z dwoma bogatymi programami konkursowymi – „Międzynarodowy Konkurs Stop Motion” oraz „Konkurs Pogranicza” – składają się z widowiskowych, lecz niekoniecznie komercyjnych krótkich filmów animowanych zrealizowanych po 1 stycznia 2012. W tym roku przyznane zostaną trzy Grand Prix, ponieważ w każdym z festiwalowych miast widzowie zasiądą na miejscu jurorów i zdecydują o werdykcie StopTrik 2014.

Poza tym StopTrik IFF z najwyższą przyjemnością zaprezentuje specjalne selekcje przygotowane przez nasze partnerskie festiwale – Supertoon International Animation Festival (Šibenik, Chorwacja), PAF Festival of Film Animation (Ołomouniec, Republika Czeska) i O!PLA Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji. Zupełnym novum dla StopTrik IFF jest „Trik Show”, czyli platforma komunikacji stworzona z myślą o entuzjastach animacji stop motion ze wszystkich stron sieci. „Trik Show” to zbiór krótkich filmów prezentujących rady i podpowiedzi oraz intrygujące triki stosowane przez animatorów.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia festiwalowe!

www.stoptrik.eu

StopTrik_Recycled

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Bardzo dziwne osiedle

Jedni latają, inni wymieniają się głowami, ktoś się duplikuje,...

Nikt niczego nie słyszał…

Animacja o obojętności. „Obojętności” z jaką sąsiedzi przyjmują przemoc...

Podążaj drogą fal

Animacja wywołująca niesamowicie ciepłe uczucia w skali zachwycenia. Miłe,...

Polowanie na myśliwego

Pamiętacie coś tam o "nie robieniu bliźniemu tego co...

Channel 4: gry reklama spotyka sztukę

Macie przesyt mediów, informacji, bodźców? Co zrobić, aby nie...

Zazdrosna zapalniczka

Zabawna opowieść o bardzo płomiennym romansie pomiędzy nastolatkiem i...
namingnaming