About the author

Kuba Marek

Content redaktor, social media manager. Wielki fan animacji poklatkowej. Ulubione animacje: The Gloaming, Venus, More.

Related Articles

9 Comments

 1. 5

  Radosław Adamczyk

  Polak Rusek, Niemiec czy Żyd, taki sam człowiek, może być dobry, może być zły, po cholerę robić o tym animacje ? czy MY Polacy robimy filmiki o występkach Żydów ? Świat schodzi na psy bo toczy go choroba zwana egoizmem… Szkoda pisać

 2. 4

  Monika Sadowska

  Gdyby nie Polacy, wybito by ich dużo więcej, niech wreście Polacy zareagują na to wszystko, przecież człowiekowi już niedobrze się robi na to wszystko, To oni nam powinni dziękować za ratowanie im życia a nie domagają się od nas wiecznie abyśmy to my ich przepraszali. Niech dojdzie do nicg wreszcie iż sami zgotowali sobie taki los. A my jako Polacy nie zapominajmy, ilu z nas zginęło nie tylko ratując im życie ale jak również ilu z nich mordowało Polaków po wkroczeniu do Polski Sowietów. Przechodzili na ich stronę i mordowano naszych. Historia jest historią niech nikt o tym nie zapomni. Ponad to weszli sobie na ziemi Palestyny i czują się jakby byli u siebie, co gorsza spychają Palestyńczyków coraz bardziej, mordując nie winnych ludzi, wiecznie na nich napadają. W Palestynie nawet nie ma szpitala, ani szkół, wszystko im odebrano, a na murze napis prze przekroczeniem granicy Palestyńsko – Izraelskiej " Izrael love Palesti

 3. 2

  Kamil Kopys

  dlaczego fabula jest slaba ? to jest dobrze zrobiony film.
  Co prawda nie ukazuje nas w dobrym swietle ale my wcale nie jestesmy swiéci.

  1. 2.1

   Tomek Banasik

   Cytując tekst: "dlatego, że korzysta ze strasznie wyświechtanego banału; ucieczka – szkolenie – zemsta. To już było miliony razy, nawet w najgorszych filmach karate klasy „Z”. "

  2. 2.2

   Kamil Kopys

   tak zauwazylem to w tekscie. To nie jest argument zeby uznawac to za slaby film. to sa elementy westernu i fakt sa czesto powtarzane i beda powtarzane nawet w swietnych filmach. mimo wszytko film jednak zaskakuje.

  3. 2.3

   Tomek Banasik

   Czym zaskakuje? Kalkami kadrów z innych filmów? To też strasznie zgrana płyta.

  4. 2.4

   Kamil Kopys

   Ja bym oczekilwal ze glówna postac zostanie zatluczona przez polskich wiesniaków albowyjedzie do nowego jorku i otworzy sklep jubilerski. A tu zyd spotyka chinczyka i cwiczy karate. Ja czegos takiego nie widzialem. Jak juz powiedzialem film uzywa pewnych elementów ale nie kopiuje zadnego konkretnekgo filmu. film lamie pewne stereotypy w dosc zartobliwy sposób. mozesz odczytac ze ta "strasznie zgrana płyta" nadaje humorystyczny ton dla filmu i nie poinno sie go brac na powaznie.

 4. 1

  Patryk Przezdziecki

  "any connection between this story and reality is coincidental"

Leave a Reply

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa