animowany.pl Forums Filmy animowane Madagascar 1,2,3…

Viewing 3 reply threads

Filmy animowane

• Wazowski
      Participant
      Wazowski

Ostatnio byłam świadkiem dyskusji dotyczącej serii Madagascar – obie strony zdecydowanie ubóstwiały tak pierwszą, jak i obie kolejne części. Byłam w „lekkim szoku”. Stąd moje pytanie do Was – co myślicie o tej serii? Szczególnie mam tu na myśli ostatnią część, która moim zdaniem woła o pomstę do nieba (naprawdę było mi wstyd siedząc w kinie…).

• Kasia
      Participant
      Kasia

Pierwsza część była naprawdę świetna, ale im dalej (jak dla mnie) tym gorzej…

• Nathaniel
      Participant
      Nathaniel

Mam takie same odczucia. Jedynka super, ale z każdą kolejną częścią coraz gorzej. Odgrzewany kotlet dla zbicia kasy.

• fanatyk
      Participant
      fanatyk

Niestety muszę zgodzić się z poprzednikami. Jedynka była doskonałym filmem dla całej rodziny, moje maluchy skakały z radości po całym domu, gdy oglądały Madagaskar 1 po raz pierwszy. Z kolejnymi częściami ekscytacja minęła i niestety została ona słabiej przyjęta. Animacja oczywiście na najwyższym poziomie, ale fabuła filmu strasznie banalna.

Viewing 3 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa