animowany.pl Forums Filmy animowane Oscary 2014 – filmy animowane

Viewing 10 reply threads

Filmy animowane

• Tomek Banasik
      Keymaster
      Tomek Banasik

Do 3 nad ranem czekać mi się nie będzie chciało, ale jutro szybko sprawdzę, który film wygrał. 5 filmów animowanych (Ernest & Celestine, The Wind Rises, Minionki rozrabiają, Krudowie, Kraina lodu), jeden Oscar. Kto jest waszym faworytem?

Ja kibicuję Ernstowi i Celestine:

Ale moim faworytem są rozrabiające Minionki:

Nominowana 5-tka (zwiastuny): https://animowany.pl/oscary-2014-nominowane-filmy-animowane/

• animowany
      Keymaster
      animowany

Jeśli ktoś się zastanawia jak zyskać możliwość udzielania się na naszym forum, może do nas dołączyć. Dlaczego warto piszemy tutaj:

my

A tutaj jest bezpośredni link do rejestracji:

Zarejestruj się

• Nathaniel
      Participant
      Nathaniel

Ja też obstawiam Minionki 🙂
      Ewentualnie Kraine Lodu.

• Anonymous
      Inactive
      Anonymous

Ernst i Celestine wyglądają super!!! Rewelacyjna krecha 🙂 No i genialny pomysł i humor 🙂 Gdzie i kiedy bedzie można to obejrzećć w kinie???

• Kasia
      Participant
      Kasia

Szkoda, że wygrała Kraina Lodu. Jak dla mnie Ernest i Celestine był bezkonkurencyjny 🙁 Można obejrzeć w internecie! Naprawdę świetny film!

• Patryk
      Participant
      Patryk

Byłem z rodzinką na Krainie Lodu i powiem Wam, że mnie jakość nie zachwycił ten film. Lecz to jest tylko moje zdanie na ten temat.

• animowany
      Keymaster
      animowany

To prawda, Kraina Lodu w tym, nominowanym zestawie jest zdecydowanie najsłabszym filmem. Szkoda, zupełnie niezasłużona nagroda.

• Patryk
      Participant
      Patryk

Zawsze tak jest, że to co my uważamy za beznadziejne wygrywa i otrzymuje nagrody ciekawe czemu tak już jest 🙂 hmmm

• Wazowski
      Participant
      Wazowski

Od razu przyznaję – Ernest i Celestine jeszcze nie widziałam, podobnie Kaze tachinu (btw., ktoś wie, jaki jest lub będzie oficjalny polski tytuł? I czy można gdzieś obejrzeć?), ale nawet pomijając te dwa tytuły nie pojmuję obstawiania Minionków czy Krudów (jakkolwiek się to odmienia). Nie zrozumcie mnie proszę źle – nie mam na myśli prowokacji, czy tępego wytykania odmienności gustów. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, dlaczego uważa, że Minionki (lub Krudowie) zasługiwali na wygraną, to naprawdę chętnie się dowiem (dokształcę?). Bo na chwilę obecną dla mnie to produkcje to typowe „dużo, głośno, pod publiczkę i dla kasy”. Wygrana Kariny Lodu mnie ucieszyła, choć gdzieś tam głęboko kibicowałam też mistrzowi z Kraju Kwitnącej Wiśni (mimo że jeszcze nie widziałam ;]). Nie mówię, że jest bez wad (na niektóre z nich aż bolało patrzeć), ale myślę, że Disney idzie ostatnio w dobrym kierunku i Kraina Lodu to potwierdza =]

• Nathaniel
      Participant
      Nathaniel

W kinie „Kaze tachinu” pewnie nie zobaczymy, ale chyba Monolith ma prawa do wydawania w Polszy filmów Studia Ghibli, i pewnie on narzuci jakiś polski tytuł. Myślę, że trzeba jeszcze troche poczekać 🙂

• Kasia
      Participant
      Kasia

Kaze Tachinu można zobaczyć w internecie. Nie zachwyca, ale nadal to świetny film animowany. Ernest powinien jak dla mnie wygrać w przedbiegach, ale jak jury nie obejrzało wszystkich animacji to co się dziwić…

Viewing 10 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa