About the author

Tomek Banasik

Copywriter, właściciel NIPO.PL. Ulubione animacje: Złomek – Bujdy na Resorach, Wall.E, Gnijąca Panna Młoda, The Cat Piano. Najchętniej: Animacja poklatkowa oraz 3D.

Related Articles

5 Comments

 1. 5

  Crescendo

  Nie chciałbym rozpoczynać tutaj żadnej dyskusji. To do mnie nie pasuje a to co powiedziałem to tylko moje zdanie. W mojej ocenie wszelkie powiązania z surrealizmem i tym bardziej twórczością Salvadora to rybo-młotek i drewniany rekin. Reszta to dla mnie czysta kreatywność a nie wdrażanie się w otchłań podświadomości i snów. Dla mnie surrealizm przeraża lub intryguje a ta animacja „wkręca” 🙂

 2. 4

  animowany

  Czemu powstrzymałbyś się z Dalim? Dobrze znamy jego malarstwo, część scen i pomysłów (ot choćby, robo-młotek) to bardzo zbliżona estetyka czystego, magicznego surrealizmu.

 3. 3

  Crescendo

  No ja bym się wstrzymał z tym porównywaniem do Salvadora, jednak trzeba przyznać że animacja jest wykonana świetnie i oryginalnie. Trochę przy tym wszystkim trochę przeszkadza mi wygląd postaci która jest „śliska” i bez wyrazu.
  Muzyka mistrzowska.

 4. 2

  animowany

  Cieszymy się, że ktoś też jest tak pozytywnie nastawiony do animacji jak my 🙂

 5. 1

  Nodi

  Brawa dla twórcy. Bardzo ciekawa wizja, w dodatku świetnie wykonana od strony technicznej. Sam Dali by się nie powstydził 🙂

Leave a Reply

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa