Jej Wysokość Zosia – Czarodziejska Uczta (DVD)

Każda dziewczynka marzy o tym, aby zostać księżniczką? Jeśli nie każda, to pewnie większość. Zosia w jeden dzień przenosi się do pałacu i musi się nauczyć tego, jak w nim żyć.

Opowieści o Zosi, która musi przystosować się do etykiety, podjąć nauki w szkole księżniczek, a także; oswoić się z magią. Czy Zosia zapomni o tym, jak była wychowywana wcześniej? Czy zdobyte umiejętności i cechy przydadzą jej się podczas życia na dworze? Ważnym elementem nauki Zosi jest pomoc ikon “księżniczkowego” stylu; spotykamy tutaj Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, Bellę, a nawet Ariel.

Zosia3

Pomocny okaże się także magiczny amulet, który Zosi pozwala porozumiewać się ze zwierzętami. Jest on ważnym elementem bajki, ponieważ chce go zgarnąć dla siebie Cedryk (i nie tylko) nadworny magik, aby za jego pomocą przejąć władzę w królestwie. W “dorośnięciu” do roli prawdziwej księżniczki pomagają Zosi rodzeństwo – bliźniacy Amber i Janek. Ale o tym kto i kogo tutaj uczy, tak naprawdę; oceńcie sami.

Pełna ciepła, uniwersalnych przekazów, sympatyczna opowieść. Może czasem jest trochę przesłodzona (“trochę”? – przyp męskiej części redakcji) ale z morałem i opowiadająca o ważnych tematach. Dziewczynki Zosię polubią na pewno, a chłopcy… no cóż; raczej nie dla nich, ale od czasu do czasu, może jednak zaryzykują i  napiją się herbaty w zaczarowanym ogrodzie z Jej Wysokością Zosią.

Serial animowany: Jej Wysokość Zosia
Reżyseria: Craig Gerber, Jamie Mitchell
Dubbing: Magdalena Kusa, Grzegorz Kwiecień, Miłogost Reczek, Tomasz Steciuk, Jakub Szydłowski, Aneta Todorczuk-Perchuć
Czas: 01:18:00
Odcinki: Czarodziejska uczta / Wędrowniczki / Podwieczorek z niespodzianką / Przygoda z ciotką Matyldą / Dwie księżniczki i maluch
DVD: Galapagos
Rok: 2015

Zosia4 Zosia2

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Geometryczny, animowany popart

Malarski minimalizm, komiksowa stylistyka. Niezwykłe, animowane pomieszanie popartu z...

Arcysłodki kot-demon

Krótka opowieść o tym, że egzorcyzmowanie własnego, słodziutkiego kociątka...

Pustynia pełna szeptów

Rywalizacja między siostrami, faworytka, czujne oko ojca, rytuał przejścia....

Wszystko, co potrafisz zjeść

Pożeracze innych gatunków. Tak: to o nas. Cywilizacja miast i...

Wiedźmin: Rodowód krwi

Chciałoby się napisać: "jaka piękna katastrofa", ale uczciwie trzeba...

Kupa też człowiek

Nie oceniaj i nie osądzaj, abyś nie był ocenianym...
namingnaming