komedia

Zły humor? Po obejrzeniu tych animacji masz bardzo, bardzo dużą szansę na wyraźną poprawę nastroju.

Komedia
Animowane komedie, to przede wszystkim – mistrzostwo krótkiej formy. Choć nie brakuje tutaj również recenzji pełnometrażowych, komediowych filmów, to jednak dobra, krótka animacja jest jak dobry kawał – im krócej się go opowiada, tym zazwyczaj – bardziej śmieszy. Czas się rozluźnić? Odwiedź nasz dział: komedia.

komedia

Czarny humor
Te filmy nie zawsze kończą się happy-endem. W zasadzie, częściej na ich końcu bohaterów czeka dead-end.  Dla tych, którzy nie lubią słodkich opowiastek, a krew i trupie kawały to ich chleb powszedni, idealnym pomysłem jest odwiedzenie działu czarny humor.

czarny humor

Parodia
Zbrzydli ci superbohaterowie, sielankowe opowieści i telenowelowe “złote myśli”. Prześmiewanie schematów to dobre antidotum na  banał. Jeśli właśnie tego szukasz, lekarstwo znajdzie w dziale parodia.

parodia

Groteska
Parodia to za mało? Czarny humor jest wskazany, ale… chcesz iść jeszcze dalej? Jeśli szukasz absurdalnych, często zupełnie nielogicznych (fabularnie) filmów, na pewno znajdziesz je w dziale groteska.

groteska

Komedia romantyczna
A może jednak coś cukierkowego, w sam raz na wieczór we dwoje?  Jeśli ma być słodko, uroczo i z romantycznym wątkiem, to na pewno można znaleźć takie filmy w dziale komedia romantyczna.

komedia romantyczna