Konkurs na film animowany: ANIMOCJE 2012

Patronujemy i polecamy. Wraz z organizatorami festiwalu ANIMOCJE 2012 zapraszamy do udziału w konkursie na krótki film animowany.

Festiwal ANIMOCJE

Serwis Animowany.pl jako oficjalny patron festiwalu ANIMOCJE (który odbędzie się w lutym 2012 roku w Bydgoszczy), w imieniu organizatorów festiwalu zaprasza do udziału w konkursie na krótkometrażowy film animowany. Poniżej publikujemy zaproszenie organizatorów.

Uwaga! Termin przesyłania animacji na konkurs został przedłużony do końca stycznia 2012 roku.

Organizator Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na krótkometrażowy film animowany. Konkurs skierowany jest do wszystkich twórców animacji, których Jury będzie oceniać w dwóch kategoriach:

– profesjonaliści oraz studenci wyższych szkół filmowych i artystycznych
– twórcy nieprofesjonalni

Zgłoszenia filmów przyjmujemy do dnia 31 stycznia 2012 roku (decyduje data dostarczenia filmu). W tym terminie należy wypełnić  pobrany  ze strony  www.mok.bydgoszcz.pl formularz zgłoszenia filmu, następnie  wydrukować go, podpisać  i przesłać pocztą na adres MOK z dopiskiem „ANIMOCJE” . Do karty zgłoszenia należy obowiązkowo dołączyć płytę DVD z filmem do selekcji oraz materiały promocyjne filmu (przynajmniej jeden fotos w formacie JPG nagrany na oddzielną płytę lub przesłany drogą elektroniczną na e-mail animocje@mok.bydgoszcz.pl). Kopie selekcyjne filmów nie będą zwracane.

Więcej informacji o ANIMOCJACH i konkursie znajduje się na stronie www.mok.bydgoszcz.pl w zakładce Festiwale i projekty oraz pod adresem animocje@mok.bydgoszcz.pl

Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 23-26 lutego 2012. Wśród Festiwalowych wydarzeń znajdą się wystawy, spotkania autorskie, warsztaty i oczywiście dużo filmów animowanych.

Organizatorem Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE jest Miejski Ośrodek Kultury w Bydgoszczy, ul. Batorego 1/3, 85-104 Bydgoszcz, 52 322-87-15 wew. 32, 519 346 585

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Geometryczny, animowany popart

Malarski minimalizm, komiksowa stylistyka. Niezwykłe, animowane pomieszanie popartu z...

Arcysłodki kot-demon

Krótka opowieść o tym, że egzorcyzmowanie własnego, słodziutkiego kociątka...

Pustynia pełna szeptów

Rywalizacja między siostrami, faworytka, czujne oko ojca, rytuał przejścia....

Wszystko, co potrafisz zjeść

Pożeracze innych gatunków. Tak: to o nas. Cywilizacja miast i...

Wiedźmin: Rodowód krwi

Chciałoby się napisać: "jaka piękna katastrofa", ale uczciwie trzeba...

Kupa też człowiek

Nie oceniaj i nie osądzaj, abyś nie był ocenianym...
namingnaming