Miłość, Śmierć i Roboty – 2 sezon

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Od 2539 dni nie masz żadnych wiadomości…

Jak nie zwariować po przeżyciu końca świata? Proste, naturalne marzenia...

Nie zadzieraj z żabą samurajem

Gdy emerytowany, żabi samuraj rozgrywa partyjkę golfa, to lepiej...

Dziwny Świat

Międzypokoleniowe tarcia między ojcem, dziadkiem i wnukiem. A już...

Świnie przy stole

Uczta społecznych pasożytów, po której nie zostanie... nic? Pomysł z...

Predator: Prey

Najlepszy film z serii "Predator"? To może dla wielu...

Sympatycznie animowane, biegające dziewczyny

Kurcze, jaka to jest mega pozytywna czołówka anime! Bez...
namingnaming

Netflix potwierdził zamówienie 2 sezonu animowanego serialu. Zaskoczenia raczej nie ma – pierwszy sezon zrobił wiele zamieszania i zebrał bardzo przychylne recenzje.

Data premiery 2 sezonu nie jest oczywiście jeszcze znana, ale pojawiła się inna, ciekawa informacja. Do ekipy, która wyprodukuje nowe odcinki, jako reżyser nadzorujący dołączyła Jennifer Yuh Nelson – reżyserka Kung Fu Pandy 2 i 3. Yuh Nelson, po ogłoszeniu tej informacji, swój udział w 2 serii skomentowała tak:

“Miłość, Śmierć i roboty” to dla mnie wymarzony projekt. Łączy on miłość do animacji i niesamowite opowieści. Filmy, komiksy, książki i czasopisma z fantastyką inspirowały mnie od dekad, ale były częścią kultury zarezerwowanej dla geeków i nerdów, której częścią byłam. Jestem kurewsko (tłumaczenie z oryginału: ‘I’m so fucking excited…”) podekscytowana, że wreszcie się to zmienia w wystarczającym stopniu, aby animacja dedykowana dla dorosłych stała się częścią popkultury.

Pierwszy sezon “Miłość, śmierć i roboty (ang. „Love, death and robots”) składa się z w sumie z 18, nie powiązanych ze sobą epizodów. Każdy epizod zrealizowało inne studio, w innej technice animowania. Jeden z nich, “Rybia noc” stworzyło polskie Platige Image.

2 KOMENTARZE

Podziel się animacją: