Nowy film z serii „Demon Slayer” w kinach Helios

Popularne anime wraca na wielkie ekrany. Od piątku, 23 lutego, w kinach Helios odbędą się pokazy najnowszego filmu z serii – „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training”. Znajdą się w nim fragmenty nadchodzącego czwartego sezonu.

Film „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training” podsumowuje wydarzenia trzeciego sezonu anime i zapowiada nowe odcinki przebojowej serii. Fabuła przedstawia zakończenie „Swordsmith Village Arc – Wioska płatnerzy”, jak i pierwszy odcinek wyczekiwanego czwartego sezonu „Hashira Training Arc – Trening Filarów”, którego premiera będzie miała miejsce wiosną.

Jak zwykle fani anime na podstawie mangi Koyoharu Gotouge mogą spodziewać się napiętej akcji i coraz to trudniejszych zadań stojących przed głównym bohaterem, Tanjiro Kamado. Chłopak nie poddaje się w nauce technik walki i pragnie osiągnąć najwyższy poziom zabójcy demonów – Hashira. Towarzyszą mu w tym siostra, Nezuko oraz przyjaciele: Zenitsu i Inosuke.

„Demon Slayer” gości na ekranach kin Helios po raz kolejny. Sieć regularnie proponuje fanom japońskiej animacji specjalne seanse w ramach projektu Helios Anime. Widzowie tych wyjątkowych projekcji mogą otrzymać pamiątkowe pocztówki z kadrem filmowym – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Źródło: informacja prasowa Helios

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Bardzo dziwne osiedle

Jedni latają, inni wymieniają się głowami, ktoś się duplikuje,...

Nikt niczego nie słyszał…

Animacja o obojętności. „Obojętności” z jaką sąsiedzi przyjmują przemoc...

Podążaj drogą fal

Animacja wywołująca niesamowicie ciepłe uczucia w skali zachwycenia. Miłe,...

Polowanie na myśliwego

Pamiętacie coś tam o "nie robieniu bliźniemu tego co...

Channel 4: gry reklama spotyka sztukę

Macie przesyt mediów, informacji, bodźców? Co zrobić, aby nie...

Zazdrosna zapalniczka

Zabawna opowieść o bardzo płomiennym romansie pomiędzy nastolatkiem i...
namingnaming