NAKRĘCENI NA ANIMACJĘ – nasze hasło to po prostu: prawda.  Animacja to dla nas chleb powszedni, woda święcona i nieświęta zarazem. Każdy z redakcji lubi inną technikę, inne gatunki i inną tematykę. Ale tutaj, po prostu piszemy o filmach animowanych. I chcemy wokół serwisu stworzyć społeczność ludzi, którzy tak jak my cenią tę formę opowiadania opowieści.

Chcemy aby animowany.pl stał się fajnym miejscem w sieci, w którym promowana będzie dobra (również ambitna, ale nie tylko) animacja – zarówno ta klasyczna, 3d, poklatkowa, jak i… w zasadzie: każda. Filmów i animacji, które chcemy tutaj pokazywać, nie ograniczamy ani techniką, ani długością, ani zastosowaniem. Równie chętnie na animowany.pl trafiają szorty, krótki metraż jak i pełnowymiarowe obrazy. Tak samo tematyka – z przyjemnością oglądamy teledyski, absurdalne animacje, reklamy, ale też dobre, komercyjne, czysto rozrywkowe filmy.

Nie jesteśmy ludźmi znikąd, którzy zaczną i zaraz zrezygnują. Business Plan animowany.pl jest przewidziany na lata (nawet długie lata), zanim zacznie (albo i nie zacznie) przynosić jakiekolwiek zyski. Takie założenie bierze się z prostej zasady: naprawdę lubimy filmy animowane. I bez względu na to, czy ta strona będzie zarabiała, czy nie… i tak będziemy je oglądali. Więc w czym problem, aby przy okazji… podzielić się troszkę naszym hobby?

Miłego oglądania i piszcie do nas na info[at]animowany.pl!

animowany

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa