About the author

animowany

Film Animowany - mityczny admin serwisu animowany.pl. Animacja to jego bajka; społeczność też animuje. I zawsze wie, co się u nas dzieje. Wariat krótko mówiąc.

Related Articles

49 Comments

 1. 23

  Glizda89

  „Nagrodzimy tak NAJMNIEJ TYPOWE komentarze zostawione pod tym tekstem”. Komentarz „na litość” lub związany z Kevinem (przed świętami) są dla Was nietypowe? 😀

  1. 23.1

   animowany

   Tak. 🙂 Popatrz:
   – film nie jest techniką, którą zwykle odpowiada się w komentarzach
   – „na litość” to… no cóż – jest opis sytuacji itp.

   Twój komentarz naprawdę nam się podobał, ale… cóż – coś musieliśmy wybrać. 🙂

  2. 23.2

   Mortiz

   W sumie ten krótki materiał video nie był o Kevinie (co za ignorancja! 🙂 ), tylko o gangsterskim szantażu. Po prostu wybrałem specjalnie błahy powód, zgadując (trafnie) że organizator konkursu się tym nie przejmie 🙂 A że akurat zbliżają się święta… Poza tym specjalnie się postarałem i spędziłem odrobinę czasu nad cięciem materiału, wymyślanie samej koncepcji, doboru muzyki… miałem nadzieję, że to jak bardzo zależy mi na książce, zostanie zauważone i docenione. Szczęśliwie zostało, a bardzo żałowałem że nie brałem udziału w poprzedniej edycji. Na pocieszenie napiszę, że Twoja wypowiedź bardzo mi się podobała i dawałem jej dużą szansę. 🙂 Jednak za ten komentarzowy cios wymierzony w stronę mojego dzieła konkursowego (!), odpowiem jednak z równą ignorancją – wklepanie pierwszej abstrakcyjnej myśli jaka przyszła do głowy jednak nie wystarczyła 😉 Gdybym miał wybierać obiektywnie, wyróżniłbym prawdopodobnie te same osoby które zostały nagrodzone. Mimo tego było było blisko, trzymam kciuki za Ciebie w kolejnej edycji.

 2. Pingback: And the storyboard goes to... vol 2 | animacja online

 3. 22

  Martyna

  Hm…. graficznie wnętrze przypomina mi repetytorium maturalne j.obcego i … YOUCAT (Katechizm dla młodych) 😀 W sumie to skojarzenie nawet logiczne – dla mnie ten temat to j. obcy i ten podręcznik to pewnie coś jak katechizm, ale storyboardu. Ciekawe czy poznam więc jego podstawy… a nóż widelec albo łyżka..

  🙂

Leave a Reply

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa