Za animowany.pl kryje się niemałe już know-how, liczone w długich latach i dużych serwisach www. Dziś chętnie pomagamy młodym dziennikarzom zdobywać pierwsze doświadczenia w mediach. Czytamy wszystkie maile od autorów filmów animowanych. Jesteśmy też otwarcie na barterową współpracę z organizatorami tematycznych, powiązanych z animacją imprez i festiwali.

film animowany

Chętnie obejmujemy patronatami różnego rodzaju inicjatywy, realizacje, powstające projekty oraz festiwale związane z animacją i filmami animowanymi. Zapraszamy do kontaktu zarówno autorów animacji (którym w razie potrzeby możemy udostępnić powierzchnię na serwerze i adres w domenie animowany.pl) jak i organizatorom wszelkiego rodzaju animowanych imprez. W sprawie patronatów, barterów, recenzji itp. piszcie do nas na info[at]animowany.pl!

Nasz zasięg: aktualnie zbliżamy się do 50 000 odsłon i 20 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Nasze statystyki można śledzić tutaj: statystyki animowany.pl.

Osoby zainteresowane publikowaniem w serwisie zapraszamy do pisania na ten sam adres: info[at]animowany.pl. W tytule maila prosimy wpisać „redakcja animowany.pl” albo coś podobnego. Z góry uprzedzamy – projekt nie jest dochodowy, więc jedynym wynagrodzeniem jakie możemy zaoferować jest nauka (plus standardy, o których poniżej) i frajda z pisania o ciekawych filmach. Osoby, które będą publikowały treści na stronie mogą liczyć na merytoryczne uwagi dotyczące tekstów. Też kiedyś zaczynaliśmy od współpracy za free i też w serwisach www zdobywaliśmy swoje pierwsze, dziennikarskie szlify. Ale o nas – na końcu.

Obecnie, przygotowujemy ofertę praktyk, wraz z wypunktowaniem na którym ich etapie można uzyskać adres e-mail w naszej domenie, na którym sprezentujemy firmowe wizytówki, a na którym imienne referencje. Komercyjnie – nie, nie planujemy zatrudniać w najbliższej przyszłości zawodowych dziennikarzy; wortal jest na etapie budowy zasięgu, generuje koszty, nie zyski. W najbliższej przyszłości animowanego czeka odświeżenie wizerunku (zaczynając od logo i claimu) oraz wzmocniona promocja online w celu dalszego zwiększenia zasięgu.

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa