REDAKCJA ANIMOWANY.PL

Animowani od kuchni.
Albo: od redakcji

Za animowanym kryje się niemałe już know-how, liczone w wielu latach i dużych mediach. Tomek, wydawca animowanego, był m.in. wydawcą strony głównej portalu Gazeta.pl oraz redaktorem prowadzącym czasopisma custom publishing marek HP, Big Star, Żywiec, Tissot, Iveco i in.

Jako ANIMOWANY.PL chętnie obejmujemy patronatami konkursy oraz festiwale związane z animacją i filmami animowanymi. Zapraszamy do kontaktu zarówno twórców animacji, studia produkcyjne, jak i organizatorów filmowych i animowanych wydarzeń. W sprawie recenzji i patronatów piszcie do nas na adres: info@animowany.pl.

Jesteśmy też otwarci na współpracę PR i barterową z innymi mediami i wydawcami powiązanymi tematycznie z filmami, animowanymi serialami, teledyskami, reklamami, grami komputerowymi oraz oczywiście: animacjami.

Nasze statystyki: GA4.
Jesteśmy zatwierdzonym dostawcą treści Google News.

Adres korespondencyjny:
ANIMOWANY.PL
ul. Mickiewicza 5/15
40-085 Katowice

Jesteś autorem animacji?

Napisz do nas!

Jesteś twórcą animacji i chciałbyś, aby twoje prace pojawiły się w naszym serwisie? Chciałbyś pochwalić się swoim demo reel, animacjami, teledyskami, reklamami, filmami lub innymi, animowanymi realizacjami?

A może reprezentujesz wytwórnię filmową lub studio produkcyjne specjalizujące się w animacji/efektach specjalnych do filmów, gier, reklam lub teledysków? Śmiało: napisz do nas, prześlij materiały prasowe, albo dołącz do naszej społeczności.

Nasz e-mail:

info@animowany.pl

ANIMOWANI: O nas

NAKRĘCENI
NA ANIMACJĘ

NAKRĘCENI NA ANIMACJĘ – nasze hasło to po prostu prawda. Animacja to dla nas chleb powszedni, woda święcona i nieświęta zarazem. Każdy z redakcji lubi inną technikę, inne gatunki i inną tematykę. W animowanym piszemy o różnych filmach animowanych, animacjach, animowanych reklamach, teledyskach i serialach; bez względu na ich przeznaczenie, formę i technikę animowania.

Jako ANIMOWANY.PL działamy od 2011 roku. Chcielibyśmy wokół serwisu stworzyć społeczność ludzi, którzy tak jak my cenią tę formę opowiadania opowieści. Chcemy aby ANIMOWANY stał się fajnym miejscem w sieci, w którym promowana będzie dobra (również ambitna, ale nie tylko) animacja – zarówno ta klasyczna, 3d, poklatkowa, jak i… w zasadzie: każda.

Filmów i animacji, które będziemy pokazywać nie ograniczamy ani techniką, ani długością, ani zastosowaniem. Równie chętnie na animowanego trafiają szorty, seriale, krótki metraż, filmy z gier, jak i pełnowymiarowe obrazy. Tak samo tematyka – z przyjemnością oglądamy teledyski, absurdalne animacje, reklamy, ale też dobre, komercyjne, czysto rozrywkowe filmy.

wydawca animowanego:

NIPO.PL
ul. Zegrzyńska 83/14
05-119 Legionowo
NIP: 769 195 20 59

branding

ANIMOWANY - NAJNOWSZE PUBLIKACJE: