"); } } $(".sb-content-208").owlCarousel({ items: 3, baseClass: 'mom-carousel', rtl: rtl, autoplay:false, autoplayTimeout:5000, autoplayHoverPause : true, responsive:{ 1000:{ items:3 }, 671:{ items:3 }, 480:{ items:2 }, 320:{ items:1 }, 1:{ items:1 } } }); });

Animowany.pl - najnowsze w serwisie


Jesteś już z nami? Super! Zaloguj się wypełniając pola na górze kolumny po prawej stronie.

Jeszcze się nie zdecydowałeś? To nie czekaj, tylko przejdź do zakładki rejestracja. Po przejściu standardowej procedury będziesz mógł zakładać grupy tematyczne (prywatne oraz otwarte dla wszystkich), pisać na forach tych grup, dodawać animatorów i fanów animacji do swoich kontaktów, wymieniać się prywatnymi wiadomościami, dodawać animacje do ulubionych itp.

Nasza, animowana społeczność składa się z następujących zakładek:

Co nowego? – czyli typowy feed, odpowiednik facebookowego walla, na którym widzisz, co robią, komentują i piszą inni animowani. Widzisz tutaj również nowe artykuły dodawane na stronie (oraz profile ich autorów) i masz szybkie linki, aby je skomentować (do czego serdecznie zapraszamy).

Animowani – czyli profile ludzi należących do naszej społeczności. Możesz z nimi zawierać znajomości i wymieniać się prywatnymi wiadomościami.

Grupy tematyczne – nie musisz śledzić wszystkiego, wystarczy dołączyć do jednej, dwóch, czy kilku grup po to, aby rozmawiać np. tylko o animacji poklatkowej, czy podstawach animowania. Możesz tworzyć własne grupy i zapraszać do nich znajomych.

Forum – dyskusje na każdy (niekoniecznie animowany) temat. Możesz zakładać własne fora (w ramach grup tematycznych do których należysz) i zapraszać do nich znajomych.

Raz jeszcze zachęcamy: zarejestruj się – naprawdę warto (wszystko jest oczywiście bezpłatne), podwójnie, jeśli jesteś twórcą animacji; redaktorzy serwisu obserwują i udzielają się w społeczności, dlatego chętnie biorą pod uwagę społecznościowe rekomendacje animacji do opisania.

Dołącz do naszej społeczności. Odbieraj wejściówki do Multikina!

Animowana społeczność - co nowego u nas?

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa