bajki

Baśnie, opowieści, bajki i bajeczki. Głównie dla dzieci, ale nie tylko. Większość filmów tego działu to łagodne historie, ale zdarzają się wyjątki.

bajki

Określenie „bajki” jest mało precyzyjne. Są w końcu bajki dla dzieci, bajki dla dorosłych, nawet bajki robotów. U nas w zasadzie – znaleźć można wszystkie. Nawet anime, które bardzo niesprawiedliwie (zdajemy sobie z tego sprawę), również wrzuciliśmy do tego działu. Zapraszamy!

Gatunki:

Bajki
Najłagodniejsze, prawie zawsze dedykowane dla maluchów. Spokojne opowieści (chociaż ostrzegamy: są wyjątki), które można oglądać już z kilkulatkami. Jeśli w pobliżu krząta się jakiś mały szkrab, zawsze można posadzić go przy sobie i puścić kilka wybranych filmów z działu bajki.

bajki

Baśnie
Animacje często opierające fabułę na klasycznych opowieściach, książkach i opowiadaniach. Czasem znane od wielu, wielu lat. Nie zawsze dla dzieci. Często opowiadane nam dawno temu przez rodziców. A dziś, przełożone na język animacji i gotowe do obejrzenia w dziale baśnie.

Baśnie

Anime
Chociaż japońskie animacje często nie są słodkimi bajeczkami, to również często występują właśnie w formie bajek dla maluchów, lub wyłącznie dla dorosłych. Dlatego, przed puszczeniem maleństwu animacji z tego działu, warto najpierw przeczytać ich opis. Ale po to zapraszamy już do działu anime.

Anime

Dla dzieci
Bajki wybrane według jasnego klucza: wieku. Niektóre odpowiednie już dla trzylatków, inne dla o kilka lat starszych maluchów.  Jeżeli szukasz animacji, które możesz pooglądać z nieco mniejszym od siebie obywatelem lub obywatelką, na pewno znajdziesz je w dziale dla dzieci.

dla dzieci

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa