Samoloty 2 – konkurs

animowany Forums Jak animować? Techniki i poradniki Samoloty 2 – konkurs

Viewing 4 reply threads
 • Author
  Posts
  • #23138
   animowany
   Keymaster

   Dwa DVD z filmem “Samoloty 2”, “kuferek” z gadżetami z filmu oraz książeczka z audiobookiem. Wszystko to możecie wybrać w nowym konkursie naszego serwisu:

   Samoloty 2 – konkurs

   Konkursowe odpowiedzi możecie publikować wprost w komentarzach pod wyżej podlinkowanym wpisem, albo tutaj – w tym topiku na forum. Zapraszamy!

  • #23178
   Monika
   Participant

   Witam! Dlaczego powinnam wygrać ja i mój syn? To proste! Bo w tym roku niczego nie wygraliśmy, a moje dziecko ma 22 marca urodzinki. Jest wielkim fanem wszystkiego co lata, także samoloty to coś co było by cudownym prezentem dla niego. Oczywiście mówię o pierwszej nagrodzie, ponieważ jest bardzo młodym fanem i na pewno specjalnie dodatki z filmu uciesza go strasznie!
   A ja? ja po prostu bardzo chcę! 🙂

   pozdrawiam

  • #23179
   :)
   Participant

   W tym tygodniu przyjeżdża do mnie mój 3,5- letni siostrzeniec. Zawsze mówi że ciocie Anie (czyli mnie) bardzo lubi. No nie dziwię się bo bardzo dobrze się dogadujemy. Jak jest ciepło wyciąga mnie do piaskownicy, jak jest zimno szalejemy w domu. Jako że jest zima czuję że nie będę miała spokoju w najbliższych tygodniach :D.

   Dlaczego ja powinnam wygrać tą nagrodę ? Bo gdy ją dostane posadzę dziecko na tapczanie przed telewizorem, włączę jego ulubioną baje, dam mu gadżety do zabawy. Będę wtedy miała chwilę spokoju i czasu dla mojego męża :D.

   I będzie to tez prezent od ukochanej cioci dla siostrzeńca 🙂

   Chciałabym pierwszą nagrodę.

   Pozdrawiam

  • #23196
   gosia
   Participant

   Kiedy jest nam smutno, uwielbiamy z synkiem czytać książki. To ulubione nasze zajęcia. Ja czytam o rekodziele, bieganiu, moich pasjach. Mój syn za to kocha książki o zwierzętach, pojazdach i samolotach. Tak samo uwielbia bajki związane z tymi tematami. Dlatego chętnie przygarnelibysmy pierwsza, druga czy trzecia nagrodę:-) każda nam się spodoba 🙂

   • This reply was modified 8 years, 7 months ago by gosia.
  • #23208
   animowany
   Keymaster

   W sumie, skoro nagrody są trzy i trzy są zgłoszenia to rozstrzygamy konkurs najprościej jak się da – kolejnością udzielenia odpowiedzi. A więc:
   Monika – 1 nagroda
   🙂 – 2 nagroda
   Gosia – 3 nagroda

   Skrobnijcie do mnie w priv wiadomościach adresy, na które mamy wysłać nagrody. Gratuluję 🙂

Viewing 4 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.