Ropuch i Przyjaciele na Cartoonito

Czas na nowy serial animowany na podstawie opowieści „O czym szumią wierzby”.

Współpraca Hoho Entertainment i Warner Bros. Discovery EMEA ożywiła klasyczną opowieść Kennetha Grahame’a „O czym szumią wierzby”. Już w sierpniu zanurzymy się w malowniczych przygodach w dynamicznym, animowanym serialu, Ropuch i przyjaciele. Premiera 28 sierpnia o 15:00 na kanale Cartoonito.

Produkcję tego magicznego serialu powierzono utalentowanym twórcom z londyńskiego Hoho Entertainment, która zaangażowała do pracy szkockie studio Wild Child Animation, a reżyserią zajął się Tim Searle (znany m.in. z Dzielna Mysz, Dennis Rozrabiaka). Ropuch i przyjaciele to prawdziwy majstersztyk.

Książka Kennetha Grahame’a, „O czym szumią wierzby” zadebiutowała w 1908 roku i od tamtej pory zachwyciła miliony dzieci na całym świecie. Teraz, te uwielbiane postacie powracają, by przekazać młodszemu pokoleniu wartości takie jak altruizm, dobre maniery, społeczność i obywatelstwo w pełnych humoru przygodach.

Serial Ropuch i przyjaciele celebruje wiejski krajobraz, zachęcając dzieci do radosnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, podążając za ukochanymi bohaterami w zupełnie nowych i pełnych emocji historiach, które obfitują w moralną odwagę, szacunek i wartość przyjaźni.

Oliver Ellis, dyrektor zarządzający Hoho Entertainment i producent serialu Ropuch i przyjaciele powiedział: Z ponad 85 milionami sprzedanych egzemplarzy książki w 29 językach, O czym szumią wierzby to nie tylko brytyjski klasyk, to klasyk globalny. Nie możemy się doczekać, aby przybliżyć te ukochane postacie dzisiejszym dzieciom w nowych i oryginalnych historiach.

Zia Sands, Lead, Acquisitions, Partnerships & Coproductions, Kids & Family EMEA, Warner Bros. Discovery, zachwycona jest nowym serialem, mówiąc: Ropuch i przyjaciele to piękna, pełna przygód opowieść dla przedszkolaków, która równocześnie oddaje hołd oryginalnej powieści, budząc sentyment wielu rodziców. Serial jest idealnym uzupełnieniem Cartoonito i HBO Max, i nie możemy się doczekać, aby dodać go do naszej rosnącej listy europejskich produkcji.

Ken Anderson z Wild Child Animation, odpowiedzialny za animację, podkreśla: To niesamowita radość ożywiać tętniące życiem żywopłoty i brzegi rzek pięknej brytyjskiej wsi, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i techniki animacji. Mamy nadzieję, że nasza nowa wersja świata Grahame’a, pełnego naturalnych przygód i odkryć, zachęci dzieci do aktywnego kontaktu z naturą, by odkrywały jej piękno na własne oczy.

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Bardzo dziwne osiedle

Jedni latają, inni wymieniają się głowami, ktoś się duplikuje,...

Nikt niczego nie słyszał…

Animacja o obojętności. „Obojętności” z jaką sąsiedzi przyjmują przemoc...

Podążaj drogą fal

Animacja wywołująca niesamowicie ciepłe uczucia w skali zachwycenia. Miłe,...

Polowanie na myśliwego

Pamiętacie coś tam o "nie robieniu bliźniemu tego co...

Channel 4: gry reklama spotyka sztukę

Macie przesyt mediów, informacji, bodźców? Co zrobić, aby nie...

Zazdrosna zapalniczka

Zabawna opowieść o bardzo płomiennym romansie pomiędzy nastolatkiem i...
namingnaming