Sonic Prime – animowany serial na Netflix

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Od 2539 dni nie masz żadnych wiadomości…

Jak nie zwariować po przeżyciu końca świata? Proste, naturalne marzenia...

Nie zadzieraj z żabą samurajem

Gdy emerytowany, żabi samuraj rozgrywa partyjkę golfa, to lepiej...

Dziwny Świat

Międzypokoleniowe tarcia między ojcem, dziadkiem i wnukiem. A już...

Świnie przy stole

Uczta społecznych pasożytów, po której nie zostanie... nic? Pomysł z...

Predator: Prey

Najlepszy film z serii "Predator"? To może dla wielu...

Sympatycznie animowane, biegające dziewczyny

Kurcze, jaka to jest mega pozytywna czołówka anime! Bez...
namingnaming

Filmy już były, czas na nowy serial. Już niedługo szybki jak błyskawica jeż wjedzie na Netflix z 8 epizodami.

Nadciąga premiera nowego serialu animowanego o słynnym, niebieskim jeżu, do sieci trafiła więc nowa zapowiedź Sonic Prime (zwiastun można obejrzeć poniżej). Jego producentami wykonawczymi, a zarazem showrunnerami są spece z Man of Action Entertainment (Ben 10, Big Hero 6), natomiast za produkcję, dystrybucję i licencję odpowiadają Sega i WildBrain.

Serial animowany Sonic Prime zadebiutuje na Netfliksie 15 grudnia 2022 roku. Będzie składał się z jednego 40-minutowego odcinka i siedmiu 20-minutowych epizodów. Jak piszą o nim promotorzy serialu:

Zawrotne przygody jeża Sonica nabierają jeszcze większego rozpędu, gdy w wyniku starcia z Doktorem Eggmanem dochodzi do rozbicia uniwersum na kawałki. Aby złożyć z powrotem swój pierwotny świat i ocalić starych przyjaciół, Sonic przemierza nowe, dziwne rzeczywistości i zyskuje nowych sprzymierzeńców w największej przygodzie swojego życia!

U naszego ukochanego Sonica wszystko po staremu — do momentu, w którym niebywały zwrot akcji popycha go ku nowym przygodom! Zobaczycie w nich zupełnie odmienioną obsadę oraz Sonica w nieznanej dotąd postaci. Los multiwersum spoczywa w jego odzianych w rękawiczki dłoniach — to nie tylko wyścig o uratowanie świata przed niecnymi machinacjami jego odwiecznego wroga, doktora Eggmana i jego robotów-badników. To także wyścig o życie przyjaciół, których nie doceniał…

Zwiastun:

 

Podziel się animacją: