Tarzan. Król Dżungli (DVD)

Niepokorny, zdziczały osiłek i bezbronna blondynka, którą osiłek ten w kółko ratuje z tarapatów. Tarzan i Jane. Klasyka na nowo, ale czy lepiej?

Nie ma co kryć: ani zwiastun, ani początek filmu nie zapowiadają wielkiego kina. Na szczęście – im dalej, tym (trochę) lepiej, a dzięki kilku niezłym scenom kojarzącym się z “Planetą Małp” – film można uznać za przeciętny/przyzwoity (niepotrzebne skreślić). Fabuła? Meteoryt jako źródło wszechpotężnej energii, “inny” świat dziwnych roślin, a nawet… wyginiecie dinozaurów. Troszkę tu za dużo pobocznych wątków, które chyba miały uatrakcyjnić scenariusz, a wyszło odwrotnie.

Jeśli chodzi o animację, to jest bardzo… różnie. Jej paradoks polega na tym, że małpy poruszają się naturalniej od ludzi; to właśnie do animowania postaci można mieć tutaj najwięcej uwag. Za to szczegółowość głównych bohaterów (z drugoplanowymi nie jest już tak dobrze) jest naprawdę niezła. Kula u nogi filmu – dialogi. Ogólnie – można obejrzeć; dzieciakom może nawet się spodoba, dorośli będą widzieli zbyt wiele błędów.

Tarzan. Król Dżungli

DVD: minimalistyczne. Tylko opakowanie i płyta. Na samym nośników również niewiele dodatków – jedynie wybór scen i zwiastuny kinowe filmów “Bella i Sebastian”, “Gang Wiewióra”, “Zrywa się wiatr” oraz “K-9 Pies, który uratował święta”. Polski dubbing (nie powala), dźwięk DD 5.1.

Film animowany: Tarzan. Król dżungli
Gatunek: przygodowy
Technika: animacja 3D
Dystrybucja: Monolith Video
Czas: 01:28:00
Rok: 2014

Zwiastun:

Tarzan. Król Dżungli

Podziel się animacją:

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Geometryczny, animowany popart

Malarski minimalizm, komiksowa stylistyka. Niezwykłe, animowane pomieszanie popartu z...

Arcysłodki kot-demon

Krótka opowieść o tym, że egzorcyzmowanie własnego, słodziutkiego kociątka...

Pustynia pełna szeptów

Rywalizacja między siostrami, faworytka, czujne oko ojca, rytuał przejścia....

Wszystko, co potrafisz zjeść

Pożeracze innych gatunków. Tak: to o nas. Cywilizacja miast i...

Wiedźmin: Rodowód krwi

Chciałoby się napisać: "jaka piękna katastrofa", ale uczciwie trzeba...

Kupa też człowiek

Nie oceniaj i nie osądzaj, abyś nie był ocenianym...
namingnaming