4 miesiąc serwisu. Pęka 10 000 miesięcznych odsłon

NOWE FILMY I ANIMACJE:

Od 2539 dni nie masz żadnych wiadomości…

Jak nie zwariować po przeżyciu końca świata? Proste, naturalne marzenia...

Nie zadzieraj z żabą samurajem

Gdy emerytowany, żabi samuraj rozgrywa partyjkę golfa, to lepiej...

Dziwny Świat

Międzypokoleniowe tarcia między ojcem, dziadkiem i wnukiem. A już...

Świnie przy stole

Uczta społecznych pasożytów, po której nie zostanie... nic? Pomysł z...

Predator: Prey

Najlepszy film z serii "Predator"? To może dla wielu...

Sympatycznie animowane, biegające dziewczyny

Kurcze, jaka to jest mega pozytywna czołówka anime! Bez...
namingnaming

Cieszymy się. Pomimo raczkującego wieku, tylko w ostatnim miesiącu na serwisie animowany.pl wygenerowaliście ponad 10 000 odsłon.

A nasz niedawny start znaczy: naprawdę niedawny – właśnie upływa 4 miesiąc redagowania strony. Technicznie jest ona obecna w sieci dużo dłużej, ale na początkowym etapie testów, wdrożeń i poprawek nie była nigdzie komunikowana (z oczywistych powodów). Tym bardziej cieszy nas, że tak szybko zbudowaliśmy grupę ponad 2500 odbiorców z których każdy poświęca  na nasz serwis (uśredniając) niemal 4 odsłony.

Ale przede wszystkim: mamy rewelacyjny bounce rate! Już tłumaczymy; “bounce rate” to wskaźnik odrzuceń, który pokazuje, ile osób, po trafieniu na daną stronę, porzuca serwis bez zaglądania do jego innych treści. W sieci, to właśnie po tym czynniku ocenia się, czy strona jest atrakcyjna dla odbiorców, czy nie.

I tak, małe witryny, posiadają zwykle średni współczynnik bounce rate, czyli ok 32%. To znaczy, że co trzecia osoba porzuca witrynę bez zaglądania na jej inne treści. Wysoki współczynnik wynosi 50% i często posiadają go obszerne serwisy posiadające ponad 500 stron. My podstron mamy obecnie ponad 100 i bounce rate na poziome poniżej 10%. To miłe po prostu. Dziękujemy!

animowany - pierwsze 10 000

statystyki: animowany.pl
metodologia: Google Analitics

1 KOMENTARZ

Podziel się animacją: