About the author

Tomek Banasik

Copywriter, właściciel NIPO.PL. Ulubione animacje: Złomek – Bujdy na Resorach, Wall.E, Gnijąca Panna Młoda, The Cat Piano. Najchętniej: Animacja poklatkowa oraz 3D.

Related Articles

3 Comments

 1. 3

  SneyDi

  Na pierwszą scenę było mało czasu ( została zrobiona i dodana na końcu ), więc dlatego średnio to wygląda – śpieszyłem się, żeby na konkurs na czas doszło.

  Pierwsze próby animacji ust – lipsingu rozpocząłem jakieś 8-7 lat temu, więc teraz jak mnie czas nie goni potrafię to fajnie zrobić :).
  Tutaj można zobaczyć jedną z pierwszych prób animacji śpiewającej głowy którą robiłem. Tak jak piszę to pierwsze próby, więc wybaczcie niedoskonałości gdzieniegdzie.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ytjc9ahI9_o&list=UURMErhw8X-le-dUL6NIQPZg

 2. 2

  anemone

  Podobnie: też super kadry, kolory, cała koncepcja, która sie zamyka. Chyba wolałabym gdyby narratorem był mężczyzna, tzn bardziej pasowałoby do historii (jakkolwiek wiem, że nie ma do końca historii w poezji), ale tu jest tak jakby z męskiego punktu widzenia. Podoba mi się najbardziej, otwarcie się w puszkę Pandory.:D Troszkę styl postaci ludzkiej faktycznie nie jest jednolity, troszkę mi to przeszkadzało. Ale bardzo mi się podoba tak czy inaczej fajna realizacja! Pozdr!

 3. 1

  PodwojneD

  Podoba mi się bardzo prosta kolorystyka, wybór kadrów i ogólnie pomysły na klatki. Wydaje mi się że mogłoby być troszeczkę czystsze, albo całkowicie szkicowe, bo styl nie jest jednolity, ale o gustach się nie dyskutuje 😀
  Poćwicz mowę, bo pierwsza scena razi w oczy…
  Chyba zrobię tutorial jak animować mowę, bo jeszcze nie widziałam polskiej animacji z dobrą animacją dialogu.

Leave a Reply

© 2011-2019 animowany.pl | Polityka: cookies, RODO | Nasze marki: branding | naming | copywriter | fotograf Warszawa